túl van a felvételi elbeszélgetésen a Semmelweis
Egészségtudományi Karon, tízre kellett menni, ő volt a harmadik, akit behívtak.
Egy jelenlegi hallgatóval, egy szülészorvossal és egy pszichológussal
beszélgetett. Vinni kellett az önéletrajzát három példányban, egy kis
motivációs résszel. (miért ez az egyetem, miért ez a szak). Bemelegítésképpen
beszélgettek a hobbijairól, a terveiről. Aztán jött a szituációs gyakorlat.
Felkészülésként meg kellett nézni több videó anyagot is, ezekről voltak
kérdések és egy feladat, amihez volt több megoldási lehetőség, mindegyiknél meg
kellett mondani, hogy miért jó, miért nem jó, indokolni kellett és ki kellett
választani a saját verzióját is, hogy ő mit tenne ebben a helyzetben. Azt
monda, hogy nagyon jó hangulatú beszélgetés volt, jól érezte magát és úgy
gondolja szimpatikus volt a társaságnak. Összebandázott két másik jelentkezővel
is, tartják majd a kapcsolatot. Önállóan ment vonattal, elnavigálta magát
ügyesen, ismerkedett, hazafelé a vonaton leült idegenek mellé. Nagyon büszke
vagyok rá, sokat dolgozott magán az utóbbi időben és egyre jobban kezeli ezeket
a számára kihívást jelentő helyzeteket.
Én is ma voltam ott felvételi elbeszélgetésen csak egy ajtóval arrébb. Még láttam is Lilit. Milyen kicsi a világ.
VálaszTörlésÓ, de jó! Tényleg kicsi :-) Neked hogy sikerült?
TörlésVegyesen. Nem volt időm az összes videót megnézni előtte. Kíváncsian várom az eredményt nekem 30-ra ígérték.
TörlésEzt a megjegyzést eltávolította a szerző.
VálaszTörlés