nagyon jó dolgom lesz, ebédre anyuékhoz megyünk, este meg Panka szeretne főzni. Nem tiltakoztam :-) Azért egy császármorzsát lehet összedobok, mert napok óta ez jár a fejemben.
Reggel jól kihajtottam magam az usziban, nem is lesz rossz egy kis pihi. Délelőtt azért felállítjuk a medencét Panka kérésére, olyan meleg lesz a hétvégén, fel is melegszik szépen.
Kométa nyereményjátékon nyertem egy gumimatracot, elvileg jövő héten meg is érkezik, vízre is lehet majd tenni.
Holnap este meg szerintem grillezni fogunk, azt mindenki bírja. Van még itthon citromos sör és fagyi is a mélyhűtőben.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése