is kézbe kapta a kis kék könyvét, befejezte középiskolai tanulmányait. A magyart és a törit is felhozta ötösre a szóbelivel, magyarból dicséretet is kapott a szóbeli feleletért.
Ő különösen sokat küzdött ebben a négy évben, a végén már utálta is rendesen a sulit, de csinálta a dolgát becsülettel, dolgozott azért a jövőért, amit elképzelt magának és most úgy néz ki, hogy nincs is olyan messze.
Szép volt csajok!
Dorkának ma van jelenése a TE-n, reméljük ő is sikerrrel veszi az akadályt. Este pedig bankett.
Lili hazaérkezéskor sikeresen kicsukta a macskát az udvarra. Reggel fél ötkor ijedtem fel, hogy nem jött Mimi. Benéztem, hogy megvan-e Lili, a lányoknek sem volt a macska. Mikor mentem lefelé a lépcsőn és még mindig nem robogott utánam, már sejtettem, hogy baj van. Először azt hittem, hogy becsukták a fürdőbe véletlenül, de miután ott sem volt, mentem a bejárati ajtóhoz és szegény kintről nézett befelé. Még szerencse, hogy volt annyi esze, hogy nem ment el. Teljesen ki volt akadva, felfújt farokkal panaszkodott, mikor beengedtem :-) Reggelit befalta.
Hát ennyit az érettségről :-)
Gratulálok a csajoknak és neked is, jó pihenést a ponthúzásig!+ :))
VálaszTörlés